e-olearys.lt

O‘LEARYS sporto baro ir restorano gimtadienio paketo pirkimo ir naudojimosi taisyklės


1. Šis dokumentas nustato O‘Learys sporto baro ir restorano (veikiančiu adresu: Ozo g. 25, Vilnius) elektroninio gimtadienio paketo kuponų pardavimo sąlygas ir taisykles.

2. APL RESTAURANTS Akr, UAB vykdo gimtadienio paketo kuponų pardavimą, kurio metu fiziniai ir juridiniai asmenys (toliau vadinama Pirkėjas) gali atlikti išankstinį apmokėjimą internetu: https://e-olearys.lt/gimtadieniai/ ir gauti tą apmokėjimą patvirtinantį Gimtadienio paketo kuponą, kuriuo vėliau gali atsiskaityti už paslaugas (priklausomai nuo Gimtadienio paketo kupono rūšies) O‘Learys sporto bare ir restorane, adresu: Ozo g. 25, Vilnius (PCC Akropolis, 2 aukštas).

2.1. Gimtadienio paketų rūšys:

1. SUPER GIMTADIENIS

Į paketą įskaičiuota:

2. SUPER WOW GIMTADIENIS

Į paketą įskaičiuota:

2.2. Gimtadienio paketų rušys: SUPER GIMTADIENIS, SUPER WOW GIMTADIENIS.

3. Gimtadienio paketą galima įsigyti tik internetu.

4. Už Gimtadienio paketo kuponus galima atsiskaityti internetu per elektroninę bankininkystę. Atsiskaičius už pasirinktą gimtadienio paketą, Gimtadienio paketo įsigijimo metu nurodytų elektroninio pašto adresu yra atsiunčiamas elektroninis bilietas ir gimtadienio kvietimas pdf formatu su unikaliu atpažinimo kodu. Šis specialus nustatytos formos blankas su Gimtadienio paketo informacija, suteikia Gimtadienio paketo turėtojui teisę įsigyti Pardavėjo parduodamą paslaugą. Atsiskaitant už paslaugą Gimtadienio kuponą, atspausdintą ar išsaugotą atvaizdavimo galimybę turinčiame įrenginyje (nešiojamame kompiuteryje, plančetiniame kompiuteryje ar kitame mobiliame įrenginyje) reikalinga pateikti O‘Learys sporto baro ir restorano darbuotojams.

5. Gimtadienio paketų kuponai gali būti parduodami tik internetu.

6. Gimtadienio paketų kuponai nėra keičiami į pinigus.

7. APL Restaurants Akr, UAB nekeičia pamestų ar kitaip prarastų gimtadienio paketo kuponų.

8. Gimtadienio paketo kuponas yra apsaugotas unikaliu kodu bei kitomis apsaugos priemonėmis.

9. Išskirtiniais atvejais (vykstant akcijoms ar pan.) gali būti išduoti kiti, nestandartinių nominalų Gimtadienio paketų kuponai.

10. Gimtadienio paketo kuponas galioja tik tą dieną, kurią pasirinkote pirkdami kuponą.

11. Jei kuponas yra sugadintas, t.y. daugiau kaip pusė jo yra sutepta, jo trūksta ar jis yra kitaip pažeistas, arba nėra Gimtadienio paketo numerio ar galiojimo termino, tokiu Gimtadienio paketo kuponu atsiskaityti negalima už paslaugas, ir toks Gimtadienio paketo kuponas nepriimamas atgal (pinigai negrąžinami).

12. Pamestas, ar kitaip sugadintas kuponas nekeičiamas ir jo dublikatas neišduodamas.

13. Nuo Gimtadienio paketo kupono įsigijimo momento Gimtadienio paketo kupono turėtojas yra pats asmeniškai atsakingas už Gimtadienio paketo kupono saugumą. Gimtadienio paketo kupono turėtojas užtikrina, kad įsigyto kupono identifikaciniai duomenys (Gimtadienio paketo kupono numeriai, grafiniai kodai ir pan.) netaps žinomi tretiesiems asmenims (kurie, pasinaudoję svetimo Gimtadienio paketo kupono identifikaciniais numeriais, galėtų suklastoti Gimtadienio paketo kuponą, juo pasinaudoti ir/ar kitaip pakenkti Gimtadienio paketo kupono turėtojo interesams). Gimtadienio paketo kupono turėtojas, sužinojęs, kad jo Gimtadienio paketo kupono identifikaciniai duomenys gali būti žinomi tretiesiems asmenims, privalo nedelsiant pasinaudoti šiuo Gimtadienio paketo kuponu arba atlikti Gimtadienio paketo kupono pakeitimą, arba kreiptis į teisėsaugos institucijas. Nuo Gimtadienio paketo kupono pardavimo/pateikimo Gimtadienio paketo kupono turėtojui (Pirkėjui), Pardavėjai už Gimtadienio paketo kupono saugumą nebeatsako.

14. Pirkėjas, įsigydamas Gimtadienio paketo kuponą, sutinka su šiomis Gimtadienio paketo kupono naudojimo sąlygomis ir taisyklėmis. Pirkėjas, įsigijęs Gimtadienio paketo kuponą ir vėliau perleisdamas tą Gimtadienio paketo kuponą kitam asmeniui, įsipareigoja informuoti tą kitą asmenį (būsimąjį Gimtadienio paketo kupono turėtoją) apie šias Gimtadienio paketo kupono platinimo sąlygas ir taisykles.

15. Informacija apie Pirkėją yra konfidenciali ir trečiosioms šalims APL RESTAURANTS Akr, UAB ją gali pateikti tik įstatymų nustatytais atvejais.

16. Šios Gimtadienio paketo kupono pardavimo sąlygos ir taisyklės gali būti keičiamos, apie pakeitimus paskelbus ne vėliau kaip prieš 15 dienų tuo pačiu būdu, kokiu buvo paskelbtos šios taisyklės.

17. Informacija apie Gimtadienio paketo kuponus teikiama Gimtadienio paketo kuponų galiojimo vietose ir internete, adresu https://olearys.lt/Akropolis/


Atsiskaitymas Gimtadienio paketo kuponu


1. Atsiskaitant už paslaugas, pateiktas Gimtadienio paketo kuponas yra paimamas ir negrąžinamas. Vienu Gimtadienio paketo kuponu galima mokėti tik vieną kartą. Atsiskaičius, Gimtadienio paketo kuponas tampa negaliojančiu.

2. Gimtadienio paketo kuponu galima atsiskaityti tik už paslaugas, kurios yra nurodytos ant Gimtadienio paketo kuponų.

3. Jei paslaugos, už kurią atsiskaitoma Gimtadienio paketo kuponu, kaina yra didesnė nei Gimtadienio paketo kupono nominali vertė, nurodyta ant Gimtadienio paketo kupono, trūkstamą sumą (skirtumą) būtina primokėti grynais pinigais, kreditine ar debetine kortele.

4. Jei paslaugos, už kurią atsiskaitoma Gimtadienio paketo kuponu, kaina yra mažesnė nei Gimtadienio paketo kupono nominali vertė, nurodyta ant Gimtadienio paketo kupono, skirtumas yra negrąžinamas.

5. Paslaugos suteikiamos tik galiojančiam ir dar nepanaudotam Gimtadienio paketo kuponui.

6. Įsigijus Gimtadienio paketo kuponą su nuolaida, atsiskaitant nėra taikomos O‘Learys sporto bare ir restorane paskelbtos akcijos ir nuolaidos.